Ekologiczna urna Wave - Czarna
Ekologiczna urna Wave - Czarna
Ekologiczna urna Wave
Ekologiczna urna Wave ma powierzchnię w czarnym kolorze, która jest ręcznie malowana i naturalną farbą stylizowana na motyw fal. Ta urna ma bardzo elegancki wygląd.
Czym są "Urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urnę umieścisz w innym miejscu niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu urny w ziemi zaczyna się jej powolny rozkład, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- W suchym miejscu pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd, Ręcznie malowany |
| Motyw | Fale |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |




