Ekologiczna urna Ariela – Drzewo/Pomarańczowa
Ekologiczna urna Ariela – Drzewo/Pomarańczowa
Ekologiczna urna Ariela
Ekologiczna urna Ariela ma delikatną, pomarańczową powierzchnię ozdobioną złotym motywem drzewa. Pokrywa urny jest ozdobiona błyszczącym złotym paskiem wokół całego obwodu.
Czym są „Ekologiczne urny” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna nie zostanie pochowana w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu urny do ziemi rozpoczyna się jej powolny rozkład do wody, dwutlenku węgla i próchnicy. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Pomarańczowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Drzewo |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



