Ekologiczna urna Brillant - niebieska
Ekologiczna urna Brillant - niebieska
Ekologiczna urna Brillant
Ekologiczna urna Brillant ma błyszczącą powierzchnię w kolorze niebieskim i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem wokół urny w kolorze złotym. Ozdobny pasek jest obramowany delikatnymi złotymi liniami. To połączenie nadaje urnie elegancki wygląd.
Czym są „Ekologiczne urny” i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Urny te są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urnę umieścisz w innym miejscu niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu urny w ziemi zaczyna się ona powoli rozkładać, przekształcając w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- W suchym środowisku zachowuje trwałość
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



