Ekologiczna urna Classic – Anioł
Ekologiczna urna Classic – Anioł
Ekologiczna urna Classic
ma matową powierzchnię w białym kolorze i ozdobiona jest złotymi kropkami na całej powierzchni urny. Dodatkowo zdobi ją delikatny motyw anioła w złoto-białym wykończeniu. Całość wygląda bardzo subtelnie i duchowo.
Czym są „Ekologiczne urny” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30 %), celuloza (ok. 60 %) oraz naturalne dodatki. Urny te są w 100 % biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona w innym miejscu niż ziemia, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu jej do ziemi zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Proces rozkładu zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych surowców
- Trwała w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 26 × 19 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Chrześcijański, Anioł |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



