Ekologiczna urna Dujura – antracytowa
Ekologiczna urna Dujura – antracytowa
Ekologiczna urna Dujura
Ekologiczna urna Dujura ma powierzchnię w kolorze antracytowym, wykonaną z wapnia i celulozy. Jej powierzchnia jest równomiernie rowkowana, tworząc kontrast między złotym kolorem a naturalnym wyglądem wapnia.
Czym są „urny ekologiczne” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonywane z wapnia i celulozy. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostaje nienaruszona. Po złożeniu jej do ziemi rozpoczyna się powolny proces rozkładu, przekształcając ją w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Proces rozkładu zaczyna się po około roku i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z naturalnych materiałów
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroki wybór
Główne parametry
- Materiał: Wapń (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Wapń |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



