Ekologiczna urna Dujura – Terakota
Ekologiczna urna Dujura – Terakota
Ekologiczna urna Dujura
Ekologiczna urna Dujura ma powierzchnię w kolorze pomarańczowym, wykonaną z wapnia i celulozy. Jej równomiernie żłobiona powierzchnia tworzy kontrast między złotym kolorem a naturalnym wyglądem wapienia.
Czym są „Urny ekologiczne” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiałów wapnia i celulozy. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona w innym miejscu niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu jej w ziemi zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając w wodę, dwutlenek węgla i humus. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z naturalnych materiałów
- Trwała w suchym środowisku
- Szeroki wybór
Główne parametry
- Materiał: Wapń (materiał naturalny)
- Kolor: Pomarańczowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Wapń |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



