Ekologiczna urna Dujura – beżowa/złota
Ekologiczna urna Dujura – beżowa/złota
Ekologiczna urna Dujura
ma powierzchnię w kolorze beżowym, ozdobioną dekoracyjnym paskiem z ornamentem, a jej wygląd przypomina powierzchnię kamienia. Pasek dekoracyjny jest w kolorze złotym, a ornament w kolorze białym. Urna sprawia eleganckie wrażenie i ma wyjątkowy charakter.
Czym są "Urny Ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału, którego głównymi składnikami są wapń, celuloza i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Po złożeniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Wytrzymałe w suchym środowisku
- Szeroki wybór
Główne parametry
- Materiał: Wapń, Celuloza
- Kolor: Beżowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 19 cm
| Materiał | Wapń |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Kamienny wygląd |
| Motyw | Abstrakcyjny, Antyczny, Artystyczny |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



