Urna ceramiczna Modena - kremowa
Ceramiczna urna Modena ma nowoczesny i elegancki design w kolorze białym ozdobiony złotą obwódką wokół pokrywy.
Urna ceramiczna Modena - kremowa
Ceramiczna urna Modena ma nowoczesny i elegancki design w kolorze białym ozdobiony złotą obwódką wokół pokrywy. Více
Kod: V6478
Urna ceramiczna Modena
Ma nowoczesny i elegancki design w białym kolorze, ozdobiony złotą obwódką wokół pokrywki. To połączenie jest proste, ale jednocześnie subtelne.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i cenionym materiałem, który ze względu na swoje naturalne pochodzenie jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 24 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



