Ekologiczna urna Hay - Safir
Ekologiczna urna Hay - Safir
Ekologiczna urna Hay
Ekologiczna urna Hay ma matową powierzchnię w niebieskim kolorze i jest ozdobiona paskiem wykonanym z naturalnych ziół. Dzięki temu wygląda bardzo naturalnie i subtelnie.
Czym są "urny ekologiczne" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po pochówku zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana z odnawialnych surowców
- Trwała w suchym środowisku
- Szeroka oferta
Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Kwiatowy, Naturalny pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



