Metalowa urna Avensis - szafirowa
Metalowa urna Avensis ma matowe, niebieskie wykończenie i jest ozdobiona złotym, szczotkowanym paskiem wokół pokrywy.
Metalowa urna Avensis - szafirowa
Metalowa urna Avensis ma matowe, niebieskie wykończenie i jest ozdobiona złotym, szczotkowanym paskiem wokół pokrywy. Více
Kod: H3690GB
Metalowa urna Avensis
ma matową powierzchnię w niebieskim kolorze, ozdobioną złotym, szczotkowanym paskiem wokół pokrywki. To połączenie jest bardzo eleganckie i nowoczesne.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić oficjalną plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27,5 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



