Ekologiczna urna Marmore – biała
Ekologiczna urna Marmore – biała
Ekologiczna urna Marmore
Ekologiczna urna Marmore ma błyszczącą powierzchnię w białym kolorze imitującą marmur i jest ozdobiona złotą obwódką wokół pokrywy, co nadaje jej elegancki i luksusowy wygląd.
Czym są „urny ekologiczne” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są produkowane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30 %), celuloza (ok. 60 %) i naturalne dodatki. Te urny są w 100 % biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zacznie się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana ze źródeł odnawialnych
- Trwałość w suchym środowisku
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Kamienny wygląd |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



