Metalowa urna Faith White - Złoty pasek
Metalowa urna Faith Biała ma błyszczącą powierzchnię w białym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym złotym paskiem.
Metalowa urna Faith White - Złoty pasek
Metalowa urna Faith Biała ma błyszczącą powierzchnię w białym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym złotym paskiem. Více
Kod: H881gb
Metalowa urna Faith Biała
ma błyszczącą powierzchnię w białym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem. Pasek dekoracyjny jest w złotym wykończeniu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością w niekorzystnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub do grobu urnowego i zostały zaprojektowane tak, aby mieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając w ten sposób cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



