Ekologiczna urna Odyssey – Kwiaty/Drewno orzechowe
Ekologiczna urna Odyssey – Kwiaty/Drewno orzechowe
Ekologiczna urna Aquarell
Ekologiczna urna Aquarell ma matową powierzchnię w białym kolorze i ozdobiona jest motywem miłorzębu. Ten motyw kwiatowy sprawia wrażenie bardzo naturalnego i minimalistycznego.
Czym są „Ekologiczne urny” i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny wykonane są z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu jej w ziemi zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Proces rozkładu rozpoczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Ręcznie malowany |
| Motyw | Kwiatowy |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



