Ekologiczna urna Rillen – lodowcowy błękit
Ekologiczna urna Rillen – lodowcowy błękit
Ekologiczna urna Rillen
Ekologiczna urna Rillen ma szkliwioną powierzchnię w odcieniu lodowcowego błękitu i została wykonana przy użyciu technologii druku 3D z fascynującą rowkowaną strukturą. Ta efektowna powierzchnia nadaje urnie nowoczesny urok.
Czym są "ekologiczne urny" i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie i jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie zakopana, pozostanie nienaruszona. Po zakopaniu zaczyna się powoli rozkładać na wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych źródeł
- Trwałe w suchych warunkach
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Druk 3D (bioplast) |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |




