Urna ceramiczna Leona - niebieska
Piękna, ręcznie wykonana ceramiczna urna Leona ma czarną, niepolerowaną powierzchnię bez motywu.
Urna ceramiczna Leona - niebieska
Piękna, ręcznie wykonana ceramiczna urna Leona ma czarną, niepolerowaną powierzchnię bez motywu. Více
Kod: V20
Urna ceramiczna Leona
ma czarną, matową powierzchnię bez wzoru. Ten prosty, elegancki wygląd nadaje jej naturalny charakter.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który ze względu na swoją naturalność jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



