Ekologiczna urna Van Gogh - Gwiaździsta noc/czarna
Ekologiczna urna Van Gogh - Gwiaździsta noc/czarna
Ekologiczna urna Van Gogh
Ekologiczna urna Van Gogh ma matową czarną powierzchnię i jest ozdobiona paskiem z motywem „Gwiaździstej nocy”. Charakteryzuje się pięknym dziełem słynnego malarza Van Gogha. Ozdobny pasek jest obramowany złotymi paskami.
Czym są „ekologiczne urny” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli urna nie zostanie umieszczona w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać i przekształcać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład zaczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozłożenia.)
Zalety:
- Przyjazna dla środowiska
- Wykonana ze źródeł odnawialnych
- Wytrzymała w suchym środowisku
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Artystyczny, Nocne niebo |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



