Keramická miniurna Lignum – Krémová
Miniurna ceramiczna Lignum ma powierzchnię w kremowym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem.
Keramická miniurna Lignum – Krémová
Miniurna ceramiczna Lignum ma powierzchnię w kremowym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem. Více
Kod: H26731-MI
Miniurna ceramiczna Lignum
ma powierzchnię w kremowym wykończeniu, ozdobioną dekoracyjnym paskiem. Motyw paska ma abstrakcyjny, geometryczny charakter. Na pokrywie znajduje się świeczka typu tealight.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna stanowi doskonałą formę upamiętnienia bliskiej osoby. Do urny można włożyć obrączkę męża lub żony, fotografię z ukochaną osobą lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której z sentymentem wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiadająca jej duża urna.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Kształty geometryczne |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,22 kg |
| Objętość | 0,4 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |
| Ze świeczką | Tak |



