Ceramiczna mini urna Woodly - czarna
Miniurna Woodly ma matowe czarne wykończenie, które jest ozdobione dekoracyjną opaską z diamentowym sznurkiem.
Ceramiczna mini urna Woodly - czarna
Miniurna Woodly ma matowe czarne wykończenie, które jest ozdobione dekoracyjną opaską z diamentowym sznurkiem. Více
Kod: H27085-MI
Miniurna ceramiczna Woodly
Ma matową powierzchnię w czarnym kolorze, ozdobioną dekoracyjnym paskiem w stylu diamentowego sznura. Miniurna posiada świeczkę na pokrywie i jest wykonana z wysokiej jakości ceramiki.
Znaczenie miniurny
Pamiątkowa miniurna służy jako doskonałe wspomnienie o bliskiej osobie. Do urny można włożyć obrączkę małżonka lub małżonki, zdjęcie ukochanej osoby lub część prochów. Każdy człowiek ma swoją indywidualną pamiątkę, dzięki której chętnie wspomina zmarłego.
Do każdej miniurny z tej serii dostępna jest odpowiednia urna.
Główne parametry
- Materiał: Ceramika
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 0,5l
- Wymiary: (W x S) 13 x 9 cm
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Antyczny |
| Wysokość | 13 cm |
| Szerokość / średnica | 9 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Objętość | 0,5 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✖ |



