Urna ceramiczna - zachód słońca
Ceramiczna urna Art ma piękną, naturalną powierzchnię ozdobioną ręcznie malowanym motywem zachodu słońca.
Urna ceramiczna - zachód słońca
Ceramiczna urna Art ma piękną, naturalną powierzchnię ozdobioną ręcznie malowanym motywem zachodu słońca. Více
Kod: H9314
Urna ceramiczna Art
Ma piękną naturalną powierzchnię ozdobioną ręcznie malowanym motywem wschodu słońca. To połączenie nadaje jej wyjątkowy wygląd.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Ręcznie malowany |
| Motyw | Zachód słońca |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 3,2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



