Urna ceramiczna - wschód słońca
Ceramiczna urna Art ma piękną, naturalną powierzchnię ozdobioną ręcznie malowanym motywem wschodu słońca.
Urna ceramiczna - wschód słońca
Ceramiczna urna Art ma piękną, naturalną powierzchnię ozdobioną ręcznie malowanym motywem wschodu słońca. Více
Kod: H9311
Keramiczna urna Art
ma piękną naturalną powierzchnię ozdobioną ręcznie malowanym motywem wschodu słońca. Ta kombinacja nadaje unikalny wygląd.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Żółta |
| Rodzaj dekoru | Motyw, Ręcznie malowany |
| Motyw | Wschód słońca |
| Wysokość | 32 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 3,2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



