Urna ceramiczna Cleo - beżowa
Ceramiczna urna Cleo ma beżową, aksamitną powierzchnię ozdobioną paskiem w kolorze antycznego złota.
Urna ceramiczna Cleo - beżowa
Ceramiczna urna Cleo ma beżową, aksamitną powierzchnię ozdobioną paskiem w kolorze antycznego złota. Více
Kod: V6875
Ceramiczna urna Cleo
ma aksamitną powierzchnię w beżowym kolorze, ozdobioną paskiem ze starego złota. Ta urna jest bez motywu i bardzo subtelna.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



