Urna ceramiczna Cleo - antracytowa
Ceramiczna urna Cleo ma opaskę w kolorze antycznego złota i nowoczesny design w kolorze antracytowej szarości.
Urna ceramiczna Cleo - antracytowa
Ceramiczna urna Cleo ma opaskę w kolorze antycznego złota i nowoczesny design w kolorze antracytowej szarości. Více
Kod: V6877
Urna ceramiczna Cleo
ma pasek ze starego złota i nowoczesny design w szarym antracytowym kolorze. Ta urna jest bez motywu i jest bardzo elegancka.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



