Urna ceramiczna Helena - beżowa
Ceramiczna urna Helena ma beżową, aksamitną powierzchnię ozdobioną paskiem w kolorze antycznego złota.
Urna ceramiczna Helena - beżowa
Ceramiczna urna Helena ma beżową, aksamitną powierzchnię ozdobioną paskiem w kolorze antycznego złota. Více
Kod: V6775
Ceramiczna urna Helena
ma aksamitną powierzchnię w beżowym kolorze, ozdobioną paskiem ze starego złota. Ta urna jest bez motywu i bardzo elegancka.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 23 cm |
| Waga | 2,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



