Urna ceramiczna Helena - antracyt
Ceramiczna urna Helena ma matowe wykończenie w kolorze antracytowej szarości i jest ozdobiona żłobieniami w kolorze starego złota.
Urna ceramiczna Helena - antracyt
Ceramiczna urna Helena ma matowe wykończenie w kolorze antracytowej szarości i jest ozdobiona żłobieniami w kolorze starego złota. Více
Kod: V6777
Keramiczna urna Helena
ma matową powierzchnię w szarym antracytowym kolorze i jest ozdobiona starozłotymi rowkami. Ta urna jest bez motywu i jest bardzo elegancka.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 23 cm |
| Waga | 2,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



