Urna ceramiczna Leona - Naturalna
Piękna, ręcznie wykonana ceramiczna urna Leona ma niepolerowaną powierzchnię w kolorze pomarańczowym bez motywu.
Urna ceramiczna Leona - Naturalna
Piękna, ręcznie wykonana ceramiczna urna Leona ma niepolerowaną powierzchnię w kolorze pomarańczowym bez motywu. Více
Kod: V20N
Ceramiczna urna Leona
ma nieszlifowaną powierzchnię w pomarańczowym kolorze bez motywu. Ta elegancka kombinacja nadaje jej naturalny wygląd.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Pomarańczowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 22 cm |
| Waga | 3,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



