Urna ceramiczna Tosca - brązowa
Ceramiczna urna Tosca ma ręcznie malowaną brązową powierzchnię i jest ozdobiona złotą obwódką wokół pokrywy.
Urna ceramiczna Tosca - brązowa
Ceramiczna urna Tosca ma ręcznie malowaną brązową powierzchnię i jest ozdobiona złotą obwódką wokół pokrywy. Více
Kod: V6369
Urna ceramiczna Tosca
ma ręcznie malowaną powierzchnię w brązowym kolorze i jest ozdobiona złotym obramowaniem wokół pokrywy. To połączenie jest bardzo subtelne i eleganckie.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu, Ręcznie malowany |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Szerokość / średnica | 22,5 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



