Urna ceramiczna Tosca - biała
Ceramiczna urna Tosca ma ręcznie malowaną białą powierzchnię i jest ozdobiona złotą obwódką wokół pokrywy.
Urna ceramiczna Tosca - biała
Ceramiczna urna Tosca ma ręcznie malowaną białą powierzchnię i jest ozdobiona złotą obwódką wokół pokrywy. Více
Kod: V6384
Ceramiczna urna Tosca
ma ręcznie malowaną powierzchnię w białym kolorze i ozdobioną złotym brzegiem wokół pokrywy. To połączenie jest bardzo delikatne i eleganckie.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz cenionym materiałem, który dzięki swojej naturalnej strukturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Szerokość / średnica | 22,5 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



