Metalowa urna Antik - zielona
Metalowa urna Antik ma wysokiej jakości błyszczącą obręcz wokół pokrywy z antycznego mosiądzu, która doskonale kontrastuje z matowym zielonym kolorem.
Metalowa urna Antik - zielona
Metalowa urna Antik ma wysokiej jakości błyszczącą obręcz wokół pokrywy z antycznego mosiądzu, która doskonale kontrastuje z matowym zielonym kolorem. Více
Kod: H3370
Metalowa urna Antik
ma wysokiej jakości błyszczące, mosiężne obramowanie w stylu antycznym wokół pokrywki, które doskonale kontrastuje z matowym zielonym kolorem. Ta urna nie posiada żadnego motywu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić oficjalną plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Zielony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 26 x 18,5 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Zielona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek, Antyczny |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



