Metalowa urna Antik - biała
Metalowa urna Antik posiada wysokiej jakości wykończenie wokół pokrywy w kolorze antycznego mosiądzu, które doskonale kontrastuje z matową bielą.
Metalowa urna Antik - biała
Metalowa urna Antik posiada wysokiej jakości wykończenie wokół pokrywy w kolorze antycznego mosiądzu, które doskonale kontrastuje z matową bielą. Více
Kod: H3372
Metalowa urna Antik
ma wysokiej jakości błyszczący mosiężny antyczny rant wokół pokrywy, który doskonale kontrastuje z matową bielą. Ta urna nie ma żadnego motywu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 26 x 18,5 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek, Antyczny |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



