Metalowa urna Avensis - Burgundia
Metalowa urna Avensis ma matowe, czerwone wykończenie i jest ozdobiona złotym, szczotkowanym paskiem wokół pokrywy.
Metalowa urna Avensis - Burgundia
Metalowa urna Avensis ma matowe, czerwone wykończenie i jest ozdobiona złotym, szczotkowanym paskiem wokół pokrywy. Více
Kod: H3680GB
Metalowa urna Avensis
ma matową powierzchnię w czerwonym kolorze, ozdobioną złotym szlifowanym paskiem wokół pokrywy. To połączenie tworzy prosty i nowoczesny wygląd.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27,5 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |




