Metalowa urna Amara - czerwona
Metalowa urna Amara ma czerwone wykończenie i jest ozdobiona dwoma złotymi paskami i złotym okręgiem na pokrywie urny.
Metalowa urna Amara - czerwona
Metalowa urna Amara ma czerwone wykończenie i jest ozdobiona dwoma złotymi paskami i złotym okręgiem na pokrywie urny. Více
Kod: H1460
Metalowa urna Amara - Czerwona
ma powierzchnię w czerwonym kolorze, ozdobioną złotym pierścieniem na pokrywie urny oraz dwoma złotymi paskami – jeden wokół pokrywy urny, drugi wokół podstawy.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 26 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



