Metalowa urna Amara II - niebieski/krzyżowy
Metalowa urna Amara II ma jasnoniebieskie wykończenie i jest ozdobiona dwoma złotymi paskami, krzyżem z motywem płomieni i złotą końcówką na pokrywie urny.
Metalowa urna Amara II - niebieski/krzyżowy
Metalowa urna Amara II ma jasnoniebieskie wykończenie i jest ozdobiona dwoma złotymi paskami, krzyżem z motywem płomieni i złotą końcówką na pokrywie urny. Více
Kod: H1710KF
Metalowa urna Amara II - Niebieska/Krzyż
ma powierzchnię w jasnoniebieskim kolorze, ozdobioną dwoma złotymi paskami – jeden wokół pokrywy urny, drugi wokół podstawy. Dodatkowo ozdobiona jest motywem krzyża z płomieniami w złotym kolorze oraz złotą końcówką na pokrywie urny.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Niebieski
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Krzyż, Złoty pasek, Chrześcijański |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



