Metalowa urna Faith Black - Krzyż
Metalowa urna Faith Black ma błyszczącą czarną powierzchnię i jest ozdobiona motywem krzyża.
Metalowa urna Faith Black - Krzyż
Metalowa urna Faith Black ma błyszczącą czarną powierzchnię i jest ozdobiona motywem krzyża. Více
Kod: H880K-GB
Metalowa urna Faith Czarna
ma błyszczącą powierzchnię w czarnym kolorze i jest ozdobiona motywem krzyża oraz dekoracyjnym paskiem wokół pokrywy urny. Motyw i pasek są w kolorze złotym.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i zostały zaprojektowane tak, aby pasowała do nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu pochodzący z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18,5 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



