Metalowa urna Lucea - Czarna/Krzyż
Metalowa urna Lucea ma czarną powierzchnię, która jest ozdobiona motywem krzyża z poświatą.
Metalowa urna Lucea - Czarna/Krzyż
Metalowa urna Lucea ma czarną powierzchnię, która jest ozdobiona motywem krzyża z poświatą. Více
Kod: H880KF
Metalowa urna Lucea – Czarna/Krzyż
ma czarną powierzchnię ozdobioną motywem krzyża z aureolą. Motyw krzyża z aureolą jest w złotym kolorze. Urna sprawia bardzo eleganckie wrażenie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędowy plastikowy wkład. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |




