Metalowa urna Faith Copper II - Modlitwa
Metalowa urna Faith Copper II ma galwanizowaną powierzchnię, która jest stopniowana kolorystycznie i ozdobiona motywem modlitewnym.
Metalowa urna Faith Copper II - Modlitwa
Metalowa urna Faith Copper II ma galwanizowaną powierzchnię, która jest stopniowana kolorystycznie i ozdobiona motywem modlitewnym. Více
Kod: H9041-3
Metalowa urna Faith Miedziana II – Modlitwa
posiada galwaniczną powierzchnię, która jest metalizowana i stopniowo barwiona oraz ozdobiona motywem modlitwy. Motyw jest w kolorze złotym. Ta urna ma ciekawie ukształtowaną pokrywkę.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji urn metalowych, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Miedź)
- Kolor: Miedziany
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Miedź |
|---|---|
| Kolor | Miedziana |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Modlitwa |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



