Ekologiczna urna Zara - Miedziana patyna
Ekologiczna urna Zara - Miedziana patyna
Ekologiczna urna Zara
Ekologiczna urna Zara ma patynowaną powierzchnię w kolorze miedzianym i jest ozdobiona paskiem z motywem liści. Połączenie patynowanego wykończenia i ozdobnego złotego paska nadaje urnie bardzo elegancki wygląd.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność wobec środowiska naturalnego są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna nie zostanie umieszczona w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po jej złożeniu do ziemi zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w glebie i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchych warunkach
- Szeroki wybór

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Miedziany
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Miedziana |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Liść |
| Wysokość | 26 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Edycja | Zara |
| Kształt |



