Metalowa urna Faith Silver - Krzyż II
Metalowa urna Faith Silver ma błyszczącą powierzchnię w kolorze srebrnym, która jest ozdobiona motywem krzyża.
Metalowa urna Faith Silver - Krzyż II
Metalowa urna Faith Silver ma błyszczącą powierzchnię w kolorze srebrnym, która jest ozdobiona motywem krzyża. Více
Kod: H510K
Metalowa urna Faith Srebrna
ma błyszczącą powierzchnię w srebrnym kolorze, ozdobioną motywem różanego kwiatu. Motyw jest w miedzianym wykończeniu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Srebrny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18,5 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Srebrna |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



