Metalowa urna Faith White - Nocne niebo
Metalowa urna Faith White ma błyszczącą powierzchnię w kolorze białym i jest ozdobiona detalami nocnego nieba.
Metalowa urna Faith White - Nocne niebo
Metalowa urna Faith White ma błyszczącą powierzchnię w kolorze białym i jest ozdobiona detalami nocnego nieba. Více
Kod: H881SMS-GB
Metalowa urna Faith Biała
ma błyszczącą powierzchnię w białym kolorze i ozdobiona jest detalami nocnego nieba. Wokół pokrywy urny znajduje się ozdobny pasek w złotym kolorze.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i zostały zaprojektowane tak, aby pasowała do nich urzędowa plastikowa wkładka. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu pochodzący z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27,5 x 18,5 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Nocne niebo |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18,5 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



