Ekologiczna urna Emelia – biała
Ekologiczna urna Emelia – biała
Ekologiczna urna Emelia
Ekologiczna urna Emelia ma perłową powierzchnię w białym kolorze i jest ozdobiona delikatnym, błyszczącym złotym paskiem wokół urny. Ozdobny pasek nadaje urnie elegancki wygląd.
Czym są „ekologiczne urny” i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są produkowane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) oraz naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeżeli urna zostanie umieszczona w miejscu innym niż ziemia, pozostaje nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna powoli się rozkładać i zamieniać w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozłożenia).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane z odnawialnych surowców
- W suchym środowisku pozostaje nienaruszona
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



