Metalowa urna Lucea – Czerwona/Liście
Metalowa urna Lucea ma czerwoną powierzchnię ozdobioną motywem liści.
Metalowa urna Lucea – Czerwona/Liście
Metalowa urna Lucea ma czerwoną powierzchnię ozdobioną motywem liści. Více
Kod: H825SBL
Metalowa urna Lucea – Czerwona/Liście
ma powierzchnię w czerwonym kolorze, ozdobioną motywem liści i dekoracyjnym paskiem wokół urny w kolorze srebrnym. Motyw liści jest w złotym kolorze i starannie wykonany. Urna sprawia bardzo eleganckie wrażenie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędowy plastikowy wkład. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Czerwony
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czerwona |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Motyw |
| Motyw | Liść |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



