Metalowa urna Meandra
Metalowa urna Meandr ma powierzchnię w kolorze stali, ozdobioną dekoracyjnym paskiem z motywem.
Metalowa urna Meandra
Metalowa urna Meandr ma powierzchnię w kolorze stali, ozdobioną dekoracyjnym paskiem z motywem. Více
Kod: H610dks
Metalowa urna Meandr
ma powierzchnię w kolorze stali, ozdobioną dekoracyjnym paskiem z motywem. Dekoracyjny pasek z motywem meandra jest w złotym kolorze. Urna jest na podstawie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny wyróżniają się wysoką jakością i trwałością w niekorzystnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby mieścił się w nich urzędowy plastikowy wkład. Dodatkowo wykorzystujemy materiał z recyklingu z produkcji metalowych urn, dzięki czemu domykamy cykl produkcyjny i wspieramy zrównoważony rozwój.
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Metal |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Meander |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



