Metalowa urna Nebula – Kremowa
Metalowa urna Nebula ma pastelowo-kremowe wykończenie i jest ozdobiona dekoracyjnym złotym paskiem.
Metalowa urna Nebula – Kremowa
Metalowa urna Nebula ma pastelowo-kremowe wykończenie i jest ozdobiona dekoracyjnym złotym paskiem. Více
Kod: H6261
Metalowa urna Nebula – Kremowa
ma pastelową powierzchnię w kremowym odcieniu i jest ozdobiona złotym paskiem wokół urny. Jej wygląd jest bardzo delikatny i elegancki.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbariów lub grobów urnowych i są zaprojektowane tak, aby pomieścić urzędowy plastikowy wkład. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji urn metalowych, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (stal)
- Kolor: Kremowy
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 28 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Kremowa |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



