Metalowa urna Rhombus - czarna
Metalowa urna Rhombus ma matowe czarne wykończenie i jest ozdobiona opaską z motywem diamentu.
Metalowa urna Rhombus - czarna
Metalowa urna Rhombus ma matowe czarne wykończenie i jest ozdobiona opaską z motywem diamentu. Více
Kod: H2360RAU
Metalowa urna Rhombus
ma matową powierzchnię w czarnym kolorze i jest ozdobiona dekoracyjnym paskiem z motywem diamentu. Pasek dekoracyjny jest w złotym wykończeniu.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i zostały zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiał pochodzący z recyklingu z produkcji urn metalowych, co zamyka cykl produkcyjny i wspiera zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 28 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Złoty pasek, Abstrakcyjny |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



