Metalowa urna Viola - czarna
Metalowa urna Viola ma czarną lakierowaną błyszczącą powierzchnię ozdobioną złotym motywem krzyża i złotymi wykończeniami wokół pokrywy.
Metalowa urna Viola - czarna
Metalowa urna Viola ma czarną lakierowaną błyszczącą powierzchnię ozdobioną złotym motywem krzyża i złotymi wykończeniami wokół pokrywy. Více
Kod: H3670K-GB
Metalowa urna Viola
ma lakierowaną, błyszczącą powierzchnię w czarnym kolorze, ozdobioną złotym motywem krzyża i złotym obramowaniem wokół pokrywy. To połączenie jest bardzo subtelne i eleganckie.
Jakość i zrównoważony rozwój
Nasze metalowe urny charakteryzują się wysoką jakością i trwałością nawet w trudnych warunkach. Nadają się do wnętrz, na zewnątrz, do kolumbarium lub grobu urnowego i są zaprojektowane tak, aby pomieściły urzędową plastikową wkładkę. Dodatkowo wykorzystujemy materiały pochodzące z recyklingu z produkcji metalowych urn, zamykając tym samym cykl produkcyjny i wspierając zrównoważony rozwój.
Główne parametry
- Materiał: Metal (Stal)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (Wys. x Szer.) 27,5 x 18 cm
Parametry
| Materiał | Stal |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 18 cm |
| Waga | 1 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



