Ekologiczna urna Melina Creme
Ekologiczna urna Melina Creme
Ekologiczna urna Melina Creme
Ekologiczna urna Melina ma matową powierzchnię w odcieniu kremowej bieli i jest ozdobiona błyszczącym złotym paskiem wokół pokrywki. Cały wygląd sprawia bardzo delikatne wrażenie.
Czym są "Ekologiczne urny" i jakie są ich zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne to bardzo ważna część naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w ziemi, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona gdziekolwiek indziej niż w ziemi, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi zaczyna się powoli rozkładać na wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa około 5 lat do całkowitego rozkładu.)
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- Trwałe w suchym środowisku
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Biały
- Pojemność: 4,0 l
- Wymiary: (W x S) 27 x 18 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek, Bez motywu |
| Motyw | Złoty pasek |
| Wysokość | 27,5 cm |
| Szerokość / średnica | 19 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



