Urna ceramiczna Emilia
Ceramiczna urna Emilia ma zaokrąglony kształt i czarną szkliwioną powierzchnię ozdobioną obwódką wokół pokrywy.
Urna ceramiczna Emilia
Ceramiczna urna Emilia ma zaokrąglony kształt i czarną szkliwioną powierzchnię ozdobioną obwódką wokół pokrywy. Více
Kod: V6540
Urna ceramiczna Emilia
Ma zaokrąglony kształt i glazurowaną powierzchnię w czarnym kolorze, ozdobioną obramowaniem wokół pokrywy. Ta urna jest bez motywu i bardzo subtelna.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze jest popularnym oraz pożądanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 26,5 cm |
| Szerokość / średnica | 22,5 cm |
| Waga | 2 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



