Urna ceramiczna Modena - czarna
Ceramiczna urna Modena ma matową, czarną powierzchnię ozdobioną złotą obwódką wokół pokrywy.
Urna ceramiczna Modena - czarna
Ceramiczna urna Modena ma matową, czarną powierzchnię ozdobioną złotą obwódką wokół pokrywy. Více
Kod: V6489
Ceramiczna urna Modena
ma matową powierzchnię w czarnym kolorze, ozdobioną złotym brzegiem wokół pokrywy. Ta urna jest bez motywu i jest bardzo elegancka.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz cenionym materiałem, który dzięki swojej naturalnej strukturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonywane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Bez motywu |
| Motyw | Bez niczego |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 24 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |




