Urna ceramiczna Florentina - Krzyż
Ceramiczna urna Florentina ma elegancki i prosty wygląd w kolorze brązowym, ozdobiony krzyżem i złotą pokrywą.
Urna ceramiczna Florentina - Krzyż
Ceramiczna urna Florentina ma elegancki i prosty wygląd w kolorze brązowym, ozdobiony krzyżem i złotą pokrywą. Více
Kod: V6620
Urna ceramiczna Florentina
ma elegancki i prosty wygląd w brązowym kolorze, ozdobiona krzyżem i pokrywą w złotym kolorze. To połączenie jest bardzo subtelne.
Tradycja i ręczne wykonanie
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym oraz pożądanym materiałem, który dzięki swojemu naturalnemu charakterowi jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Brązowa |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 28 cm |
| Szerokość / średnica | 20 cm |
| Waga | 3 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |
| Kształt |



