Urna ceramiczna Viola - Krzyż/Biały
Ceramiczna urna Viola ma błyszczącą, białą, szkliwioną powierzchnię, ozdobioną złotym motywem krzyża i obwódką wokół pokrywy.
Urna ceramiczna Viola - Krzyż/Biały
Ceramiczna urna Viola ma błyszczącą, białą, szkliwioną powierzchnię, ozdobioną złotym motywem krzyża i obwódką wokół pokrywy. Více
Kod: H9572K
Keramiczna urna Viola
ma błyszczącą szkliwioną powierzchnię w białym kolorze, ozdobioną złotym motywem krzyża i złotą obwódką wokół pokrywy. Ta kombinacja jest bardzo elegancka.
Tradycja i ręczna produkcja
Ceramika ma długą tradycję i od zawsze była popularnym i pożądanym materiałem, który dzięki swojej naturalnej naturze jest uważany za ekologiczny i zrównoważony. Nasze urny ceramiczne są starannie ręcznie wykonane z wysokiej jakości gliny i wypalane w niskich temperaturach.
Parametry
| Materiał | Ceramika |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Rodzaj dekoru | Motyw |
| Motyw | Krzyż, Chrześcijański |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość / średnica | 21 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Objętość | 4,0 l |
| Można włożyć urzędową wkładkę | ✔ |



