Urna dla zwierząt Infinity Sorrento - Grafit 1,5l
Urna dla zwierząt Infinity Sorrento - Grafit 1,5l
Ekologiczna urna Infinity Sorrento
ma matową, aksamitną powierzchnię w odcieniu grafitowej czerni, ozdobioną paskiem z motywem łapek. Pasek z łapkami symbolizuje szczególną więź między człowiekiem a zwierzęciem i stanowi przypomnienie cennych chwil spędzonych razem. Urna jest odpowiednia na prochy zwierzęcia o wadze od 10 do 35 kg.
Czym są "ekologiczne urny" i jakie mają zalety?
Szacunek i odpowiedzialność za środowisko naturalne są bardzo ważną częścią naszej działalności. Urny są wykonane z materiału ARBOFORM®, którego głównymi składnikami są lignina (ok. 30%), celuloza (ok. 60%) i naturalne dodatki. Te urny są w 100% biodegradowalne w glebie, a jednocześnie bardzo trwałe w suchym środowisku. Jeśli więc urna zostanie umieszczona poza ziemią, pozostanie nienaruszona. Po umieszczeniu w ziemi urna zaczyna się powoli rozkładać, przekształcając się w wodę, dwutlenek węgla i próchnicę. (Rozkład urny rozpoczyna się po roku w ziemi i trwa ok. 5 lat do całkowitego rozkładu).
Zalety:
- Przyjazne dla środowiska
- Wykonane ze źródeł odnawialnych
- W suchym miejscu zachowują trwałość
- Szeroka oferta

Główne parametry
- Materiał: Arboform (materiał naturalny)
- Kolor: Czarny
- Pojemność: 1,5 l
- Wymiary: (W x S) 17,5 x 12 cm
| Materiał | Arboform |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj dekoru | Ozdobny pasek |
| Motyw | Łapka, Ozdobny pasek |
| Wysokość | 17,5 cm |
| Szerokość / średnica | 12 cm |
| Waga zwierzątka | 10-35kg |
| Waga | 0,2 kg |
| Objętość | 1,5 l |
| Kształt |



